RN73H2BTTD8562C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8562C50
JLCPCB Part #
C2558343
Description
250mW 85.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS