RN73H2BTTD8560A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8560A10
JLCPCB Part #
C4053633
Description
-55℃~+155℃ 250mW 856Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS