RN73H2BTTD84R5C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD84R5C50
JLCPCB Part #
C4276397
Description
250mW 84.5Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS