RN73H2BTTD84R5C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD84R5C25
JLCPCB Part #
C4056509
Description
-55℃~+155℃ 250mW 84.5Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS