RN73H2BTTD8453F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD8453F25
JLCPCB Part #
C2544964
Description
250mW 845kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS