RN73H2BTTD8453D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD8453D100
JLCPCB Part #
C4181758
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS