RN73H2BTTD8351C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8351C50
JLCPCB Part #
C4176641
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.35kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS