RN73H2BTTD8350A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD8350A05
JLCPCB Part #
C4235353
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 835Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS