RN73H2BTTD82R0D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD82R0D10
JLCPCB Part #
C2563138
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS