RN73H2BTTD8253B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8253B50
JLCPCB Part #
C2558419
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS