RN73H2BTTD8252F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD8252F100
JLCPCB Part #
C2542922
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS