RN73H2BTTD8251B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD8251B25
JLCPCB Part #
C2558610
Description
250mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS