RN73H2BTTD8250D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD8250D100
JLCPCB Part #
C2543104
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS