RN73H2BTTD8201C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8201C50
JLCPCB Part #
C2558529
Description
250mW 8.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS