RN73H2BTTD8201A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD8201A05
JLCPCB Part #
C4174441
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS