RN73H2BTTD8200F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD8200F100
JLCPCB Part #
C3977461
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS