RN73H2BTTD8200A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD8200A05
JLCPCB Part #
C3944728
Description
250mW 820Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS