RN73H2BTTD81R6D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD81R6D100
JLCPCB Part #
C4104111
Description
-55℃~+155℃ 250mW 81.6Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS