RN73H2BTTD8163D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD8163D10
JLCPCB Part #
C2563113
Description
250mW 816kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS