RN73H2BTTD8162B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8162B50
JLCPCB Part #
C2559411
Description
250mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS