RN73H2BTTD8162A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD8162A05
JLCPCB Part #
C3949396
Description
-55℃~+155℃ 250mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS