RN73H2BTTD8161C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD8161C25
JLCPCB Part #
C4346352
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.16kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS