RN73H2BTTD8160F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD8160F100
JLCPCB Part #
C2543077
Description
250mW 816Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS