RN73H2BTTD8062A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD8062A10
JLCPCB Part #
C4043929
Package
1206
Description
250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS