RN73H2BTTD8062A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD8062A05
JLCPCB Part #
C4089991
Description
250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS