RN73H2BTTD8060F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD8060F100
JLCPCB Part #
C4271265
Description
250mW 806Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS