RN73H2BTTD8060B05
MFR.Part #
RN73H2BTTD8060B05
JLCPCB Part #
C4175267
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS