RN73H2BTTD7962C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD7962C25
JLCPCB Part #
C4259793
Description
-55℃~+155℃ 250mW 79.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS