RN73H2BTTD77R7D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD77R7D10
JLCPCB Part #
C3996226
Description
-55℃~+155℃ 250mW 77.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS