RN73H2BTTD77R7C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD77R7C50
JLCPCB Part #
C2561577
Description
250mW 77.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS