RN73H2BTTD7772C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7772C10
JLCPCB Part #
C2569510
Description
250mW 77.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS