RN73H2BTTD7772B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7772B50
JLCPCB Part #
C4052796
Description
-55℃~+155℃ 250mW 77.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS