RN73H2BTTD7770C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7770C50
JLCPCB Part #
C2559810
Description
-55℃~+155℃ 250mW 777Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS