RN73H2BTTD7683D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7683D50
JLCPCB Part #
C2543683
Description
-55℃~+155℃ 250mW 768kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS