RN73H2BTTD7681D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7681D50
JLCPCB Part #
C4212638
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS