RN73H2BTTD7590F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7590F50
JLCPCB Part #
C2545171
Description
250mW 759Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS