RN73H2BTTD7590F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7590F10
JLCPCB Part #
C2559281
Description
-55℃~+155℃ 250mW 759Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS