RN73H2BTTD74R1B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD74R1B50
JLCPCB Part #
C2556767
Description
-55℃~+155℃ 250mW 74.1Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS