RN73H2BTTD7411A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD7411A05
JLCPCB Part #
C4239444
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.41kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS