RN73H2BTTD7322A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7322A10
JLCPCB Part #
C4118544
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS