RN73H2BTTD7321D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7321D50
JLCPCB Part #
C2543783
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS