RN73H2BTTD7233B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7233B50
JLCPCB Part #
C4237780
Description
-55℃~+155℃ 250mW 723kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS