RN73H2BTTD7230F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD7230F25
JLCPCB Part #
C2545432
Description
-55℃~+155℃ 250mW 723Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS