RN73H2BTTD7152D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD7152D10
JLCPCB Part #
C2563262
Description
250mW 71.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS