RN73H2BTTD7150C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7150C50
JLCPCB Part #
C4293167
Description
-55℃~+155℃ 250mW 715Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS