RN73H2BTTD69R8B10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD69R8B10
JLCPCB Part #
C2573940
Package
1206
Description
250mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS