RN73H2BTTD6983D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6983D10
JLCPCB Part #
C2563289
Description
-55℃~+155℃ 250mW 698kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS