RN73H2BTTD6903F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6903F50
JLCPCB Part #
C2543300
Description
250mW 690kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS