RN73H2BTTD6811B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6811B50
JLCPCB Part #
C4291458
Description
250mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS