RN73H2BTTD6801A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6801A10
JLCPCB Part #
C4071538
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS